O nas

 

​Miłość do dzieci i dbanie o ich bezpieczeństwo w połączeniu z naszym doświadczeniem w handu wyzwoliło w nas chęć zrobienia czegoś więcej niż otwarcie zwykłego sklepu. Naszym marzeniem było stworzenie kompletnego, profesjonalnego sklepu internetowego. Po latach od jego powstania i odniesieniu sukcesu, możemy powiedzieć, że staliśmy się ekspertami w sprzedaży bramek ochronnych i akcesoriów dla dzieci.

Bramkaochronna.pl została stworzona przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie, rozwoju i zainteresowaniach dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalne bramki zabezpieczające, odgradzające dzieci od potencjonalnego źródła zagrożenia. Takie bramki zainstalować można na np. na schodach lub w pomieszczeniach typu kuchnia, by uchronić dzieci przed niebezpieczeństwem. Duże możliwości konfiguracji rozszerzeń gwarantują dopasowanie do każdego rodzaju futryn. Oprócz barierek ochronnych oferujemy szeroką gamę akcesoriów i zabawek dla dzieci. Od praktycznych koszów na zabawki, po huśtawki i samochodziki elektryczne. Wybór jest szeroki i bogaty w kolorystykę, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego Malucha.

 

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, które każdemu Maluchowi umilą czas podczas zabawy a także rozwiną jego zainteresowania. Oczywiście przykładowe kosze na zabawki nie tylko pomogą w zachowaniu porządku w pokoju dziecka, ale przecież znając wyobraźnię dzieci, mogą też stanowić ciekawą formę zabawy.

Klienci mają do nas zaufanie, a my od kilkunastu lat cieszymy się pozytywnym wizerunkiem firmy. Działamy profesjonalnie oraz służymy fachową pomocą posprzedażową i pogwarancyjną. Oferujemy wysoką jakość w przystępnych cenach. Wasze Pociechy z pewnością będą zadowolone z zakupionych przez Państwa produktów.

 

 


Kontakt

 

Dane firmy

 

GMM Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Ciele ul. Niedźwiedzia 11
86-005 Białe Błota

Tel. +48 790 608 904 (infolinia czynna 7:00 - 15:00)

NIP: 5542974988
REGON: 0000777657

Wpłaty w PLN
BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

43 1750 1051 0000 0000 4108 7161

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail
Treść