O nas

 

​Miłość do dzieci i dbanie o ich bezpieczeństwo w połączeniu z naszym doświadczeniem w handu wyzwoliło w nas chęć zrobienia czegoś więcej niż otwarcie zwykłego sklepu. Naszym marzeniem było stworzenie kompletnego, profesjonalnego sklepu internetowego. Po latach od jego powstania i odniesieniu sukcesu, możemy powiedzieć, że staliśmy się ekspertami w sprzedaży bramek ochronnych i akcesoriów dla dzieci.

Bramkaochronna.pl została stworzona przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie, rozwoju i zainteresowaniach dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalne bramki zabezpieczające, odgradzające dzieci od potencjonalnego źródła zagrożenia. Takie bramki zainstalować można na np. na schodach lub w pomieszczeniach typu kuchnia, by uchronić dzieci przed niebezpieczeństwem. Duże możliwości konfiguracji rozszerzeń gwarantują dopasowanie do każdego rodzaju futryn. Oprócz barierek ochronnych oferujemy szeroką gamę akcesoriów i zabawek dla dzieci. Od praktycznych koszów na zabawki, po huśtawki i samochodziki elektryczne. Wybór jest szeroki i bogaty w kolorystykę, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego Malucha.

 

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, które każdemu Maluchowi umilą czas podczas zabawy a także rozwiną jego zainteresowania. Oczywiście przykładowe kosze na zabawki nie tylko pomogą w zachowaniu porządku w pokoju dziecka, ale przecież znając wyobraźnię dzieci, mogą też stanowić ciekawą formę zabawy.

Klienci mają do nas zaufanie, a my od kilkunastu lat cieszymy się pozytywnym wizerunkiem firmy. Działamy profesjonalnie oraz służymy fachową pomocą posprzedażową i pogwarancyjną. Oferujemy wysoką jakość w przystępnych cenach. Wasze Pociechy z pewnością będą zadowolone z zakupionych przez Państwa produktów.

 

 


Kontakt

 

Dane firmy

 

GRUPA-MG
Mikołaj Gockowiak
Ciele ul. Niedźwiedzia 11
86-005 Białe Błota


NIP: 554-269-94-18
REGON: 340522324

Wpłaty w PLN
Raiffeisen Polbank
15 1750 0012 0000 0000 3622 9721

Wpłaty w EUR
ING BANK ŚLĄSKI
52 1050 1979 1000 0091 1406 2236
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail
Treść