O nas

W sklepie BramkaOchronna.pl możesz obejrzeć oferowane przez nas bramki ochronne i inne zabezpieczenia dla dzieci oraz akcesoria do pokoju Twojego malucha

Bramki ochronne służą jako zabezpieczenie dzieci od miejsc potencjalnie dla nich niebezpiecznych takich jak kuchnia, łazienka lub schody. Barierka na schody może zostać zamontowana zarówno u góry jak i na dole schodów – pełne zabezpiecznie schodów powinno obejmować więc dwie barierki.

Jeżeli dziecko zaczyna raczkować – czas na rozważanie zakupu bramki na schody. Właściwy dobór i zamontowanie barierki uwolni Cie od konieczności stałego monitorowania kuchni i łazienki, oraz kłopotliwego zabezpieczania wszystkich szuflad i szafek. Jeżeli masz w domu raczkujące lub już chodzące dziecko oraz wysokie schody – zadbaj o odpowiednie ich zabezpieczenie.

Właściwie zainstalowana bramka na schody utrudni dostęp dziecka do schodów – pamiętaj jednak, że większe dzieci mogą się na nie wspiąć. Należy też pamiętać, o właściwym umiejscowieniu barierki – na dole schodów powinna zostać zainstalowana na pierwszym stopniu, natomiast na górze na poziomie piętra.