Dostawa w ciągu 24h - 98% zamówień trafia w terminie
Najciekawsze oferty - Promocje wybrane dla Ciebie

POPULARNE KATEGORIE

NASZE BESTSELLERY

Bramki ochronne dla dzieci

Na stronie www.bramkaochronna.pl przedstawiamy oferowane przez nas bramki ochronne dla dzieci. Barierki służą jako zabezpieczenie dzieći przed miejscami potencjalnie dla nich niebezpiecznych takich jak kuchnia, łazienka lub schody. Bramka na schody może zostać zamontowana zarówno u góry jak i na dole schodów – pełne zabezpiecznie schodów powinno obejmować więc dwie barierki. Jeżeli dziecko zaczyna raczkować – czas na rozważanie zakupu barierki na schody, która stanowi prosty i sprawdzony sposób na zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w mieszkaniu.

Bezpieczeństwo dziecka w mieszkaniu

Akcesoria dla dzieci to rynek pełen produktów służących bezpieczeństwu dziecka. Szukając produktów do swojego dziacka należy pamiętać, że żadne urządzenie nie zastąpi nadzoru rodzicielskiego i zdrowego rozsądku rodzica. Z drugiej strony dobrze dobrane akcesoria takie jak bramki dla dzieci pozwalają znacząco podnieść bezpieczeństwo dziecka w domu. Zabezpieczenie ochronne dla dzieci takie jak barierki i osłony elastyczne osłony narożników mebli należy dobrać starannie do warunków panujących w mieszkaniu – jeżeli masz wątpliwości chętnie doradzimy

Do czego służą barierki ochronne?

Rozporowe bramki zabezpieczające pozwalają kontrolować dostęp dzieci do pomieszczeń i przejść potencjalnie dla nich niebezpiecznych. Właściwe zamontowanie barierki uwolni Cie od konieczności stałego monitorowania kuchni i łazienki, oraz kłopotliwego zabezpieczania wszystkich szuflad i szafek – przypominamy jednak, o starej złotej zasadzie zabezpieczeń – "system zabezpieczeń jest tylko tak skuteczny jak jego najsłabsze ogniwo". W skrócie – im bardziej kompleksowe zabezpieczenia domu przed dziećmi, tym lepiej.

Skuteczne zabezpieczenie schodów przed dziećmi

Jeżeli masz w domu raczkujące lub już chodzące dziecko oraz wysokie schody – zadbaj o odpowiednie ich zabezpieczenie. Właściwie zainstalowana barierka na schody utrudni dostęp dziecka do schodów – pamiętaj jednak, że większe dzieci mogą się na nie wspiąć. Należy też pamiętać, o właściwym umiejscowieniu barierki – na dole schodów powinna zostać zainstalowana na pierwszym stopniu, natomiast na górze na poziomie piętra.

Jaka barierka dla dzieci będzie dla mnie odpowiednia?

Jednym z czynników, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze jest sposób instalacji bramki ochronnej. Najbardziej popularnym i sprawdzonym rozwiązaniem są bramki rozporowe. Metoda działania jest niezwykle prosta – bramkę umieszcza się w przejściu, które chcemy zabezpieczyć, a następnie dokręca specjalne śruby montażowe, przez co bramka robi się coraz szersza. Po odpowiednim i równomiernym dokręceniu śrub oraz regulacji, drzwiczki barierki powinny stać pionowo. Przy każdorazowej zmianie miejsca instalacji barierki należy upewnić się czy została zamontowana zgodnie z instrukcją, oraz szarpnąć w celu sprawdzenia siły rozporu. Zaletą tego rodzaju bramek jest fakt, że w celu instalacji nie ma potrzeby wykonywania odwiertów w ścianach, ani innych inwazyjnych ingerencji w mieszkanie.

 • WYSYŁKA W 24H
  Zamów do godziny 12:00, a wyślemy tego samego dnia
 • DOSTAWA W 24H
  Przesyłka w 24h pod Twoje drzwi
 • +48 790 608 904
  Infolinia czynna pon-pt 7-16
 • BEZPIECZEŃSTWO
  Działamy na rynku od 1985 r.
 • ZWROT TOWARU
  Masz aż 30 dni na zwrot towaru!
 • PŁATNOŚĆ ONLINE
  Karta kredytowa lub e-przelew z DotPay